طرح انتشار کتاب ادبی ماه، ویژه بلاگرها

این یک فرصت برای انتشار آثارتان به صورت کتاب است

 

    

      

    انتشارات سروش آزادی در نظر دارد هر ماه کتابی از تولیدات ادبی وبلاگ نویسان جوان شامل شعر، متن ادبی و داستان کوتاه ، منتشر کند، مفتخر خواهیم بود، دل نوشته های شما دوست عزیز را نیز به منظور بررسی برای چاپ، دریافت کنیم . نکات زیر برای مزید اطلاع و شیوه ارسال و نشر آثار ، یادآوری می شود:

   

1-     هر کتاب شامل یکصد اثر ادبی، شعر یا داستان و یا متن ادبی با یک موضوع مشخص خواهدبود. موضوع اولین دفتر، عمومی است و موضوعات دفاتر بعدی، از طریق این وبلاگ اعلام خواهد شد.

2-      یکصد اثر دفتر هرماه از میان آثار ارسالی و پس از بررسی در شواری ادبی این موسسه و کسب مجوز معمول از وزارت ارشاد، انتخاب خواهد شد . بنابراین صرف ارسال اثر تعهدی برای موسسه نسبت به انتشار آن ایجاد نمی کند.

3-     حچم اشعار و متون ادبی بایستی حداکثر به اندازه یک صفحه A4 و داستانهای کوتاه حداکثر به اندازه 6 صفحه  A4 باشد.

4-     آثارتان را به ای میل این موسسه  ارسال فرمایید . ارسال آثار و دریافت آن توسط این موسسه به منزله واگذاری حقوق معنوی و مادی آن است. علی ایحال خواهشمنداست به این موضوع  در در خواستی که برای برسی و انتشار اثرتان ارسال خواهید فرمود اشاره نمایند.

                                                                E- mail  :   Sorazadi@yahoo.com

پی نوشت: به دلیل عدم کفایت و توجیه آثار ارسالی برای چاپ یک جلد کتاب، این طرح به زمان مناسب تری موکول شد. 

 

/ 9 نظر / 12 بازدید
دلارام اکار

سلام: خيلی جالبه ما چند نفريم که داستان کوتاه و شعر می نويسيم اگه نوشتهامونو قابل دونستيم می فرستيم

مهناز

من تحقيقاتی هم دارم که در زمينه بيماری ايدز و هپاتيتی بوده و در استان خوزستان و در سطح کشور رتبه های خوبی آورده ام اگر در آن زمينه هم همکاری داشته باشيم ممنون می شم

حشره‌شناسی

سلام. ممنون که به وبلاگم سرزده و ابراز محبت نمودید. موفق و مستدام باشيد.

سيد

http://www.irapic.com/uploads/1180786875.jpg

سلام بر شما! ايا شما در نظر داريد اثار تمام فارسی زبانان را بچاپ بر سانيد و يا تنها از ايرانی های وبلا ک نویس را و مثلا من افغان استم . و اين هم ادرس وبلا ک بنده . منتظر جواب استم . ممنون.

مژگان

سلام ! دو ست عزیز فر هنگی هم زبان و با احساس . و انسان به تمام معنی.من از نظر تان در وبلاکم تشکر میکنم . ممنون محبت شما من واقعا خو شحال شدم که شما منحیث یک ایرانی نقشه و جغرافیا را در نظر ندارید . اما من تمامی اشعارم را در وبلاکم نو شته ام . و یک چند پارچه اش را خواهم نو شت و در صورت علاقه مندی شما اآنها را به خدمت شما خواهم گذاشت. آ د می ا عضا ی یکد یگر ا ند که در آفرینش ز یک جو هر اند